„Konkurs czytelniczy: W świecie klasowych cwaniaczków”

18 marca Biblioteka Publiczna w Płonce Kościelnej wraz z Biblioteką Szkolną z ZS w Płonce Kościelnej wspólnie przeprowadziły konkurs czytelniczy: „W świecie klasowych cwaniaczków”. Chęć udziału w konkursie wyraziło 13 osób z klas III – VI Sz. Podst. i I Gimnazjum. Zadaniem uczestników było przeczytanie i przygotowanie się z zakresu lektur na potrzeby konkursu: „Przygody Mikołajka”, „Koszmarny Karolek” i „Dziennik Cwaniaczka’. Konkurs został przeprowadzony w formie testu, wyniki zostaną podane po Świętach Wielkanocnych. Każda taka przeprowadzona akcja ukierunkowująca młodych ludzi na zaszczepienie w nich pasji do czytania książek to duży plus zarówno dla bibliotek publicznych jak i szkolnych.
Oprawa graficzna konkursu
Konkurs czytelniczy w formie testu
Podsumowanie konkursu