Ale jaja!!! Warsztaty artystyczne w Bibliotece w Daniłowie Dużym

W okresie przedświątecznym Filia Biblioteczna w Daniłowie Dużym zorganizowała warsztaty dekoracji wielkanocnych i malowania pisanek. Samodzielne wykonanie ozdób to świetna zabawa dla wszystkich.

W okresie przedświątecznym Filia Biblioteczna w Daniłowie Dużym zorganizowała warsztaty dekoracji wielkanocnych i malowania pisanek . Samodzielne wykonanie ozdób to świetna zabawa dla wszystkich.  Dzieci robiły pisanki wykorzystując różne metody zdobienia jaj: farbowanie, malowanie lakierem, klejem brokatowym, oklejanie muliną, bibułą itp. Maluchy miały również okazję zapoznać się z instruktażem malowania jajek za pomocą tradycyjnej metody, czyli wosku oraz samodzielnie wykonać takie pisanki. O pomysłowości i zdolnościach artystycznych świadczą efekty pracy. Powstały piękne pisanki, które dzieci zabrały do swoich domów, do ozdobienia stołu wielkanocnego. To były bardzo twórcze i przyjemne zajęcia .

Podczas spotkania tradycyjnie, jak co tydzień odbyło się ,, głośne czytanie’’.