Spotkanie autorskie z Romkiem Pawlakiem w Filii Bibliotecznej w Uhowie

Filia Biblioteczna w Uhowie miała niezwykłą przyjemność gościć pana Romka Pawlaka – autora książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nasz gość ciekawie opowiedział o swojej pracy twórczej. W spotkaniu wzięli udział uczniowie IV i V klasy Szkoły Podstawowej w Uhowie, którzy mieli okazję usłyszeć odpowiedź na nurtujące ich pytania odnośnie pracy pisarza: skąd czerpie inspiracje i pomysły na powieści, jakich rad udzieliłby młodym pisarzom, czy historie w jego książkach są prawdziwe. Dzieci poznały proces powstawania książki, a pan Romek udowodnił, że każdy pomysł jest dobrym pomysłem na książkę. Każdy zaś pisarz, żeby być dobrym pisarzem, musi być przede wszystkim czytelnikiem. Na zakończenie spotkania każdy mógł otrzymać autograf pana Romka Pawlaka. Spotkanie odbyło się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, działającego w naszej bibliotece.

Spotkanie autorskie z Romkiem Pawlakiem w Filii Bibliotecznej w Uhowie