Konkurs ,, Najefektywniejszy czytelnik roku’’ w Daniłowie Dużym

Konkurs na ,,Najefektywniejszego czytelnika w roku szkolnym 2015/ 2016’’ zorganizowany był przez bibliotekę w Daniłowie Dużym i skierowany do uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej. 15 czerwca nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu.

Rywalizacja trwała od 1 września 2015 roku do 15 czerwca 2016 roku i była niezwykle zacięta. Każdy z uczestników chciał zdobyć tytuł ,, pożeracza książek’’. Uczestnicy konkursu zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe. Zwycięzcami zostały osoby, które w trakcie roku szkolnego przeczytały największą ilość książek wypożyczonych z biblioteki.

– Laureatem pierwszej kategorii została Julia Dzierżek z kl. II i przeczytała 352 książki.

– Laureatem drugiej kategorii został Daniel Modzelewski z klasy IV, przeczytał 45 książki.

Wszystkim uczestnikom dziękuję za udział w konkursie, a zwycięzcom serdecznie gratuluję.

FB w Daniłowie Dużym