Spotkanie z pasjami – „Pasjami zapisani”

Małe i wielkie opowieści dzieją się w naszym otoczeniu! Katarzyna Grochola dobrze o tym wie i chętnie dzieli się z czytelnikami swoimi doświadczeniami. 20 października 2016r. wirtualnym spotkaniem z najlepszą i najpopularniejszą współczesną pisarka, która zmieniła oblicze literatury obyczajowej w Polsce, rozpoczęliśmy kolejny cykl „Spotkań z pasjami”. Jej książki sprzedają się w nakładzie kilku milionów egzemplarzy, nieustannie inspirując i zaskakując rzesze czytelników. Pani Katarzyna, opowiedziała nam o radości codziennego życia i o tym, że chwile warte uwagi mają miejsce każdego dnia a wszystkie historie, które sami w swoim życiu “piszemy” zasługują na tytuł dzieła bestsellerowego. Oprócz pracy literackiej nasz gość pisze felietony i scenariusze jak również uczestniczył w „Tańcu z gwiazdami”. W przerwie webinarium wysłuchaliśmy dyrektora Biblioteki Narodowej – Tomasza Makowskiego, który zachęcał do korzystania z zasobów bibliotek, a także z wszelkich innych wspaniałych inicjatyw, które oferują swoim czytelnikom. Podkreślał, że dzisiejsi bibliotekarze starają się sprostać wymaganiom współczesnego świata i nowym technologiom, aby stać się „bibliotekarzami na miarę czasów”. Czwartkowe spotkanie było bardzo inspirujące i zachęcające słuchaczy do uczestnictwa w kolejnych webinariach.