Konkurs z Mikołajkiem

Filia Biblioteczna w Daniłowie Dużym wzięła udział w konkursie „Mikołajkowym” ogłoszonym dla przedszkoli, bibliotek i centrów kultury przez portal informacyjno-rozrywkowy www.czasdzieci.pl. Trwał on od 11 stycznia do 10 lutego 2017r. Na podstawie scenariusza przeprowadzono zajęcia z dziećmi, które wykonały prace plastyczne do tekstu: „Co za wstyd! Mama kupiła Mikołajkowi zielone buty, z których śmieją się wszyscy kumple. Jak sobie z tym poradzi Mikołajek, by nie rozgniewać mamy i wyjść z twarzą przed kumplami”. Praca konkursowa naszej małej artystki Zuzanny Chrabołowskiej została wyróżniona i dostała dyplom oraz nagrodę. Dzieci biorące udział w konkursie otrzymały zakładki z Mikołajkiem od Społecznego Instytutu Wydawniczego „Znak”.