Inspiruj się i dziel swoimi pasjami! – Tydzień z Internetem 2017

Tydzień z Internetem na stałe wpisał się w roczny kalendarz imprez bibliotecznych. Łapska biblioteka po raz kolejny zorganizowała Tydzień z Internetem 2017. W tym roku kampania trwać będzie od 27 marca do 2 kwietnia. Spotkanie „e-pasjonaci” zorganizowane dla łapskich seniorów odbyło się 28 marca w Czytelni dla Dorosłych. Uczestnicy dowiedzieli się jak zdobywać atrakcyjne i praktyczne informacje z bogatych zasobów Internetu. Poznali ciekawe blogi, z których należy korzystać, aby rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Dowiedzieli się również jak wielką popularnością cieszą się blogerzy w sieci i że na blogowaniu można zarabiać. Podczas rozwiązywania quizu zdobyli nową wiedzę dotyczącą zasobów Internetu, a poznane blogi i filmiki zainspirowały do wykorzystywania pomysłów w codziennym życiu. W trakcie spotkania wszyscy dobrze bawiliśmy się, a wykonane pojemniki na długopisy pozostaną na pamiątkę w bibliotece. Na koniec wszyscy uczestnicy zarejestrowali się na stronie Tygodnia z Internetem 2017 potwierdzając uczestnictwo w ogólnoeuropejskiej kampanii.