„Jan Paweł II – nasz człowiek w niebie” – wystawa okolicznościowa

W kwietniu w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Łapy można obejrzeć wystawę okolicznościową, poświęconą osobie Papieża Jana Pawła II. Ekspozycja została wykonana w związku z przypadającą 2 kwietnia dwunastą rocznicą śmierci naszego rodaka. Na wystawie oprócz zbiorów biblioteki zaprezentowane zostały prace plastyczne wykonane przez uczniów Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Papieża Jana Pawła II  w Łapach.

Zapraszamy naszych czytelników, mieszkańców Łap do obejrzenia wystawy w godzinach otwarcia naszej biblioteki.

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy składa serdeczne podziękowanie Szkole Podstawowej Nr 1, szczególnie Pani Agnieszce Zdrodowskiej za udostępnienie prac plastycznych.