Warsztaty biblioteczne w Katolickiej Szkole Podstawowej

Filia Biblioteczna w Daniłowie Dużym po raz kolejny zorganizowała warsztaty biblioteczne dla dzieci z grupy „0” w Katolickiej Szkole Podstawowej. Zajęcia biblioteczne pt. „Co to jest książka” to świetny kontakt dla dzieci ze słowem pisanym, a głośne czytanie rozbudza w nich wyobraźnię. Tym razem dzieci poznały kilku bohaterów literackich. W ,, Tygodniu Bibliotek’’ 8 maja 2017r. podsumowaliśmy nasze cykliczne spotkania. W przeprowadzonym plebiscycie ulubioną postacią dzieci jednogłośnie został wybrany ,, Dyzio marzyciel’’.

Dziękuję pani Bożenie Domaszewskiej za współpracę.

Elżbieta Paszkiewicz FB w Daniłowie Dużym