,,Pomysł + umiejętności = !?!” – warsztaty z kreatywnego pisania

Zakończył się kolejny etap projektu ,,Laboratorium Słowa” realizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Łapach. Tym razem były to warsztaty z kreatywnego pisania, które poprowadziła pani Iwona Jaźwińska.

Zakończył się kolejny etap projektu ,,Laboratorium Słowa” realizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Łapach. Tym razem były to warsztaty z kreatywnego pisania, które poprowadziła pani Iwona Jaźwińska – logopeda, socjoterapeuta, filolog i przede wszystkim pedagog z wieloletnim doświadczeniem. W dniach 4 – 5 października odbyły się zajęcia, w których uczestnicy poznawali tajniki pisarstwa. Pisać każdy może…. ale jak to robić dobrze? W jaki sposób udoskonalić swój warsztat pisarski? Na pewno potrzeba do tego dobrego pomysłu i umiejętności. Po warsztatach i wielu różnorodnych ćwiczeniach otwierających na słowo pisane, uczestnicy stwierdzili , że spróbują swoich sił w tworzeniu tekstów literackich. Pani Iwonie Jaźwińskiej dziękujemy za twórcze zajęcia, zaś młodzieży za aktywny udział w warsztatach.