Światowy Dzień Pluszowego Misia w Daniłowie Dużym

Biblioteka w Daniłowie Dużym 27 listopada 2017r. obchodziła Światowy Dzień Pluszowego Misia. Dla dzieci w tym uroczystym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i  plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach: „Dwa malutkie misie”, ‘Jadą, jadą misie”. Ten dzień pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.