„Podróż do zimowej krainy”, czyli ferie zimowe w Bibliotece

Niestety… ferie dobiegły końca… Jednak najważniejsze są miłe wspomnienia, a tych z pewnością uczestnikom zimowych spotkań z książką w Bibliotece nie brakowało. Zgodnie z coroczną tradycją Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy w dniach 22.01-26.01 br. zorganizowała dla dzieci ferie zimowe pod hasłem ”Podróż do zimowej krainy”. Dni mijały szybko wypełnione ciekawymi zajęciami, podczas których dzieci mogły zabłysnąć pomysłowością i fantazją oraz wykazać się zdolnościami manualnymi. Nie zabrakło zabaw ruchowych i integracyjnych, które miały na celu kształtowanie więzi grupowej i zachęcenie do współdziałania. Uczestnicy mogli posłuchać czytanych bajek, a także pograć w ciekawe gry planszowe, czy bawić się wspólnie ze znajomymi w zgadywanki, quizy i kalambury. Niektórzy chętnie korzystali ze stanowisk komputerowych z dostępem do Internetu. Ciekawe formy i dynamika zajęć, sprawiły, że nie było miejsca na nudę. Na zakończenie ferii dzieci otrzymały dyplomy i drobne upominki.
Do zobaczenia za rok!