Spotkanie z policjantami w Filii Bibliotecznej w Płonce Kościelnej

1 lutego br. Filia Biblioteczna w Płonce Kościelnej zorganizowała spotkanie, ph. „Bezpieczeństwo dziecka w sieci”, w którym uczestniczyły dzieci ze szkół w Łupiance Starej i w Płonce Kościelnej pod opieką Rodziców oraz Pani Małgorzaty Roszkowskiej, instruktor WDK w Łupiance Starej. Spotkanie poprowadzili funkcjonariusze Policji w Łapach: aspirant Przemysław Wróblewski oraz młodszy aspirant Tomasz Łapiński. Panowie policjanci wykazali się użyteczną wiedzą na temat zasad bezpieczeństwa dziecka w sieci. Dzieci z zaciekawieniem wysłuchały prelekcji, zadawały nurtujące ich pytania oraz zostały obdarowane miłymi gadżetami. Wielką frajdą było to, że Panowie aspiranci pozwolili im na dokładne obejrzenie nowego samochodu policyjnego oraz włączenie sygnałów dźwiękowych. Uwieńczeniem spotkania było wspólne pamiątkowe zdjęcie. Filia Biblioteczna w Płonce Kościelnej serdecznie dziękuje przedstawicielom Policji za poświęcony nam czas, Pani Małgosi i Rodzicom za opiekę nad dziećmi podczas spotkania.
W czasie prelekcji
Wręczanie gadżetów