Zabawa połączona z edukacją – czyli ferie zimowe w bibliotece w Daniłowie Dużym

Filia biblioteczna w Daniłowie Dużym jak co roku w czasie wolnym od zajęć szkolnych, zorganizowała dla dzieci dwugodzinne spotkania edukacyjno – rozrywkowe. Zajęcia biblioteczne odbywały się pt. ,, W krainie Eskimosów’’. Zapoznaliśmy się z Grenlandią i zwyczajami Eskimosów. Poznaliśmy zwierzęta żyjące na biegunie, ale głownie skupiliśmy się na tajemnicy niedźwiedzi polarnych.

Miłym akcentem i zakończeniem każdego spotkania był słodki poczęstunek i zabawa w gry planszowe. Dziękuję serdecznie wszystkim uczestnikom zajęć.