,,Bestsellery dawniej i dziś” – wystawa z okazji Światowego Dnia Książki

Z okazji Światowego Dnia Książki obchodzonego 23 kwietnia Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy zorganizowała wystawę pt. ,,Bestsellery dawniej i dziś”. Książki to skarby, który skrywają w sobie wiedzę i przenoszą czytelnika do światów, które zachwycają i inspirują. Bestsellery to najbardziej znane, najlepiej sprzedawane, czasem nawet będące głosem danej epoki, książki. Tytuły o których słyszeli i czytali niemal wszyscy. Na wystawie zaprezentowano najbardziej znane pozycje z literatury dla dzieci, młodzieży i dorosłych z różnych lat. Zapraszamy do oglądania ekspozycji w kwietniu, w godzinach otwarcia placówki.