Projekt ,,A chodź…na słóweczko” – Kurs Kreatywnego Pisania

Za nami już trzy spotkania Kursu Kreatywnego Pisania, które odbywają się w ramach projektu ,,A chodź… na słóweczko”. Od września osoby zainteresowane nauką twórczego pisania spotykają się po to, aby pobudzać twórcze myślenie, tworzyć pełne fantazji zdania, dobierać formę do rodzaju wypowiedzi, rozszerzać zasób słownictwa. Młodzież, biorąca udział w warsztatach doskonali swoje kompetencje językowe, a także nabywa praktyczne opanowanie technik literackich. Ważne jest również to, że ćwiczeniu pióra towarzyszy świetna atmosfera i dobry humor! Efektem finalnym będą teksty, które ukażą się na blogu powstałym przy poprzednim projekcie ,,Laboratorium Słowa”, który również był przeprowadzany w ramach programu ,,Partnerstwo dla książki”.

Zajęcia prowadzone są przez panią Iwonę Jaźwińską.