Światowy Tydzień Przedsiębiorczości – warsztaty z kreatywności w bibliotece –

W ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 16 listopada Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy we współpracy z Ośrodkiem Przedsiębiorczości zorganizowała warsztaty pt. „Kreatywni na co dzień”. W zajęciach uczestniczyli uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Łapach. Było to ciekawe wyzwanie pozwalające uczestnikom wykazać się pomysłowością, a także świetna okazja do współpracy w grupach. Atmosfera zabawy sprzyjała nauce konstruktywnego myślenia oraz zdrowemu współzawodnictwu . Pani Urszula Jankowska współorganizatorka warsztatów doceniła zaangażowanie i pomysłowość uczniów. Podkreśliła, że kreatywność jest niezbędna w życiu każdego z nas, a błyskotliwe myślenie prowadzi do pełnego sukcesu w życiu. Młodzieży bardzo podobały się warsztaty a klimat biblioteki zachęcał do twórczego myślenia.