„Odkrywamy Łapy na nowo – rozmowy o historii”. Wspomnienia rodzinne i nie tylko…

W ostatni czwartek stycznia w łapskiej bibliotece odbyło się kolejne spotkanie z historią. Prezes UTW Barbara Gogolewska zaprezentowała kolekcję swoich zdjęć rodzinnych, szkolnych i tych wykonanych przy różnych innych okazjach. Była to znakomita możliwość do rozmów nawiązujących do osób oraz sytuacji uwiecznionych na starych fotografiach. Zebrani chętnie opowiadali o swoich młodzieńczych latach, wspominali swoich najbliższych, kolegów i znajomych. Na zakończenie spotkania Dyrektor B. Bajda zachęcała wszystkich obecnych do przynoszenia swoich rodzinnych pamiątek, aby zostały one zamieszczone na stronie internetowej biblioteki w zakładce Dokumenty Życia Społecznego. Zapraszamy miłośników naszej lokalnej historii na kolejne spotkanie 25 lutego o godz. 10:00, które odbędzie się w Czytelni dla Dorosłych BPMiG Łapy.