Ferie fanaberie w bibliotece w Daniłowie Dużym

Tegoroczne ferie zimowe, czas beztroskich zabaw już za nami. W tych dniach do biblioteki na zimowe zajęcia uczęszczała grupa czytelników, którzy brali udział w wielu ciekawych zabawach. Dzieci uczestniczyły w grach ruchowych oraz w wielu innych atrakcjach, które rozwijały ich wyobraźnię, kreatywność, pobudzały do działania i zdrowej rywalizacji. Naszym przyjacielem w czasie ferii był bohater książeczki Katarzyny Zychla pt. ,,Maks’’. Opowiadanie o przygodach Maksa to pełna humoru historia o małym hipopotamie, który odkrywa jak piękny i ciekawy jest świat. Codziennie poznawaliśmy jego przygody oraz zabawy z przyjaciółmi. Po przeczytaniu książeczki nie ustawały dyskusje związane z poznaniem nowego kolegi. Ferie w bibliotece zdominował ,,kramik różności’’, w którym triumfowała dobra zabawa.