Wakacje w bibliotece w Daniłowie Dużym

W Filii Bibliotecznej w Daniłowie Dużym na przełomie lipca i sierpnia prowadzone były zajęcia wakacyjne dla dzieci związane z książką. Uczestnicy rozwijali zdolności plastyczne, wykonując ilustracje do czytanych tekstów oraz wytężali umysły przy rozwiązywaniu zagadek, labiryntów i rebusów. Był czas na gry planszowe i komputerowe. Piknik literacki czyli czytanie na trawie oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu były ulubionym zajęciem uczestników.  Dzieci biorące udział w wakacyjnych zajęciach miały okazję twórczo spędzić wolny czas, poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności plastyczne, a przy tym dobrze się bawić. Na zakończenie wakacyjnych zajęć uczestnicy otrzymali dyplomy i słodką niespodziankę.