,,Nic nie może przecież wiecznie trwać…” – spotkanie autorskie z Mariolą Pryzwan

W piątek, 13 września 2019 roku, w łapskiej bibliotece odbyło się spotkanie autorskie organizowane przez Bibliotekę Publiczną w Łapach, dzięki współpracy z Biblioteką Powiatową i Książnicą Podlaską w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki. Gościem spotkania była Mariola Pryzwan, która jest uznaną biografistką, zaś z zawodu bibliotekarką. Autorka od wielu lat pracuje w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Warszawie. Napisała m.in.: biografię Haliny Poświatowskiej, Anny Jantar, Zbigniewa Cybulskiego, Władysława Broniewskiego, Ireny Jarockiej. Jej książki, pisane z pasji, oparte są na faktach i rozmowach z rodziną i przyjaciółmi znanych osób. Publiczność uznała spotkanie za bardzo ciekawe. Chętnie zadawano pytania. Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom, którzy zdecydowali się wziąć udział w tym niezwykłym spotkaniu.