Bajkowe środy w Malucholandii

W środowe przedpołudnie, 12 lutego b.r. w ramach popularyzacji książek, czytelnictwa i współpracy ze żłobkiem „Malucholandia” Biblioteka Publiczna zorganizowała zajęcia ph. „Bajkowe środy w Malucholandii”. Spotkania będą miały charakter cykliczny. Na początek krzewiąc zainteresowania czytelnicze wśród dzieci przybliżyliśmy maluchom gdzie znajduje się biblioteka, czemu służy i jak z niej skorzystać.   Po krótkiej rozmowie, nastąpiła długo wyczekiwana chwila głośnego czytania. Mali słuchacze poznali przygody misia Uszka, który bardzo chciał być samodzielny. Ponadto zaprezentowane zostały ciekawe, kolorowe książeczki, które dzieci oglądały z wielkim zainteresowaniem.

Drodzy Rodzice, zachęcamy Was do czytania dzieciom i odwiedzania biblioteki. To wspaniały sposób na wspólne spędzanie czasu z pociechami.