Z wizytą w bibliotece

1 października br. w nowo wyremontowanej Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Łapy mieliśmy przyjemność gościć uczniów i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Łapach.Dzieci z wielkim zainteresowaniem i fascynacją zapoznały się z nowym dla nich miejscem. Podczas wizyty w bibliotece uczniowie mieli możliwość zwiedzenia poszczególnych działów naszej placówki. Szczególnym zainteresowaniem cieszył się Oddział dla Dzieci wyposażony dodatkowo w Salę Zabaw dla maluchów oraz stanowisko do gier na X-box. Uczniowie zapoznali się z księgozbiorem, zasadami wypożyczania książek i możliwościami technologicznymi w bibliotece. Dzieci z dużym zainteresowaniem wysłuchały również opowieści autorstwa Ulte Lutz pt. ”Dzień dobry, Puszku !” o przygodach niesfornego pieska. Znalazł się także czas na chwilę odpoczynku i zabawy.

Mamy nadzieję, że zaproszeni goście czuli się komfortowo w naszej przestrzeni bibliotecznej i serdecznie zapraszamy do kolejnych odwiedzin.