Spotkanie on-line Dyskusyjnego Klubu Książki w Filii Bibliotecznej w Uhowie

?‍?
28 października 2020 Panie spotykające się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki przy Filii Bibliotecznej w Uhowie zorganizowały swoje spotkanie w formie on-line.
Rozmowa toczyła się wokół książki Lucindy Riley pt. “Pokój motyli”. W powieści są dwa plany akcji – jeden rozgrywa się w dzieciństwie głównej bohaterki, a drugi to czas teraźniejszy, gdzie kobieta ma już 70 lat. Powieść jest pełna miłości, ciepła rodzinnego i dobrych wspomnień, choć nie brakuje tam też trosk, tajemnic i codziennych problemów. Była to lekka i przyjemna lektura w sam raz na jesienne wieczory. Podczas wirtualnego spotkania czytelniczki rozmawiały nie tylko o literaturze, lecz również o życiu prywatnym i o sytuacji w kraju.Mimo ograniczonej formy kontaktu, spotkanie sprawiło wszystkim uczestniczkom wiele radości i dodało otuchy w tym trudnym czasie. Panie z Uhowa mają zamiar dalej cieszyć się ze wspólnego czytania literatury.