Kody Legimi na grudzień!

Grudzień oznacza, że zima zbliża się do nas wielkimi krokami – dni stają się co raz krótsze, na zewnątrz pojawia się pierwszy śnieg. Warto szukać sposobów, aby ten czas spędzić przyjemnie. Obecna sytuacja skłania nas do pozostania w domach, a temperatura na zewnątrz tylko utwierdza w tej decyzji.

Od 30/11 nasza biblioteka jest ponownie otwarta dla czytelników, możecie nadal zostać w domu nie rezygnując z dostępu do nowych lektur.

Dlatego że, jak co miesiąc przypominamy o bezpłatnym dostępie do portalu Legimi, który oferuje 55 tysięcy e-booków w zupełnie za darmo. Nasza biblioteka oferuje czytelnikom szesnaście kodów dostępu, aby móc korzystać z e-booków przez miesiąc bez limitów na swoim urządzeniu.

Wystarczy kontakt z Czytelnią:

Liczba kodów jest mocno ograniczona.

Projekt realizowany jest we współpracy z Książnicą Podlaską im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku.

Więcej o Legimi: https://bit.ly/2UaqBNg

tekst i zdjęcia: Aleksandra Zarzecka