KONKURS – ZOSTAŃ NAJAKTYWNIEJSZYM CZYTELNIKIEM

Ogłaszamy konkurs na najaktywniejszego czytelnika!!

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy ogłasza konkurs na najaktywniejszego czytelnika. Pod uwagę będą brane statystyki zebrane z każdego z naszych działów (Wypożyczalnia dla Dorosłych, Oddział dla Dzieci, Czytelnia Prasy) oraz z naszych filii w Daniłowie Dużym, Płonce Kościelnej i Uhowie.

Zwyciężą trzy pierwsze osoby z każdego działu, trzy pierwsze z filli w Uhowie oraz dwie pierwsze w filiach w Daniłowie Dużym i Płonce Kościelnej, które wykażą największą aktywność czytelniczą do 15.02.2021 r.

Chcielibyśmy również uhonorować najaktywniejszych Czytelników roku 2020.

Nagrodą w konkursie jest nasz LITERACKI kalendarz, który stworzony został we współpracy pracowników Biblioteki z fotografką Kamilą Pawłowską.

Kalendarz ma promować czytelnictwo, ale sam w sobie ma również wartość artystyczną.

Liczba kalendarzy jest bardzo ograniczona, dlatego też liczymy na to, że będzie to dodatkowa zachęta do wzięcia udziału w konkursie.

tekst: Aleksandra Zarzecka