ZOSTAŃ NAJAKTYWNIEJSZYM CZYTELNIKIEM – konkurs rozstrzygnięty

W styczniu br. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy ogłosiła konkurs na najaktywniejszego czytelnika w okresie od 01.01.2021 r. do 15.02.2021 r. Wyłonienie zwycięzców nastąpiło na podstawie danych statystycznych z systemu MAK+ pochodzących ze wszystkich działów (Wypożyczalnia dla Dorosłych, Oddział dla Dzieci, Czytelnia dla Dorosłych) oraz z filii w Daniłowie Dużym, Płonce Kościelnej i Uhowie. Jednocześnie uhonorowane zostały osoby, które najczęściej korzystały z naszego księgozbioru w 2020 roku. Każdy z laureatów otrzymał literacki kalendarz na 2021 rok stworzony wspólnie przez pracowników Biblioteki i fotografkę Kamilę Pawłowską.
Celem akcji było popularyzowanie czytelnictwa oraz zachęcenie mieszkańców do korzystania z naszych zbiorów. Konkurs spotkał się z dużym zainteresowaniem. Cieszymy się z tak wielkiej aktywności naszych Czytelników. Mamy nadzieję, że będą powracali do naszej biblioteki w poszukiwaniu ciekawej literatury.
Dziękujemy za udział w konkursie, a wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Laureaci konkursu:
Wypożyczalnia dla Dorosłych