Mała książka-wielki człowiek – kolejne dyplomy rozdane

W Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Łapy kolejne dzieci uczestniczące w akcji czytelniczej zorganizowanej przez Instytut Książki otrzymały imienny dyplom potwierdzający zainteresowania książką. Tym razem komplet 10 naklejek zebrała Aniela i Oliwia. To już kolejne finalistki projektu „Mała Książka – Wielki Człowiek”. Młode czytelniczki nagrodzone zostały pakietem upominkowym w postaci dyplomu, przypinki i naklejki. Gratulujemy oraz życzymy wielu nowych odkryć na bibliotecznych półkach.
Wszystkim, którzy jeszcze nie skorzystali przypominamy, że biblioteka bierze udział w kolejnej edycji kampanii czytelniczej „Mała Książka – Wielki Człowiek”, a więc wyprawki dla najmłodszych w dalszym ciągu czekają.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej biblioteki, aby rozpocząć zabawę we wspólne czytanie!