XVIII Tydzień Bibliotek – 8-15 maja 2021 ph. “ZNAJDZIESZ MNIE W BIBLIOTECE”.

W dniach 8-15 maja br. Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich organizuje Tydzień Bibliotek. To akcja mająca na celu promocję ksiażki i czytelnictwa. Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Łapach, podobnie jak w poprzednich latach, również teraz weźmie w niej udział. Hasłem XVIII edycji programu Tygodnia Bibliotek 2021 jest „Znajdziesz mnie w bibliotece”. Przygotowaliśmy wiele działań, niespodzianek i atrakcji w formie on-line. Planując je, pamiętaliśmy zarówno o dorosłych, jak i o najmłodszych czytelnikach. Wszystko będzie można obserwować na naszym profilu na Facebooku. Zapraszamy do aktywnego udziału w tym wydarzeniu.