Spotkanie z Izabelą Carlos

11 sierpnia naszą bibliotekę odwiedziła Izabela Carlos/ I. Choińska, autorka książki “Drugie życie” pochodząca z Łap, a na stałe mieszkająca w Anglii. Mieliśmy już przyjemność rozmawiać z Panią Izabelą w trakcie spotkania online z okazji Tygodnia Bibliotek. Podczas spotkania dużo rozmawialiśmy o potrzebie czytania książek i ich znaczeniu w życiu każdego z nas. Autorka niejednokrotnie podkreślała, że czytanie książęk i pisanie tekstów było jej pasją od dzieciństwa. Zdradziła nam, że powstają dwie jej nowe książki. Nasza biblioteka wywarła na niej duże wrażenie. Obiecała, że przy następnym pobycie w rodzinnym mieście na pewno ponownie zawita w nasze progi.