Mała książka – wielki człowiek – następne dyplomy rozdane!!!

W Oddziale dla Dzieci kolejni Czytelnicy biorący udział w akcji “Mała książka – wielki człowiek” otrzymali dyplomy potwierdzające zainteresowania książką. Tym razem komplet 10 naklejek zebrali Natalia, Kacper, Hania i Kuba. To już kolejni finaliści tego projektu. Młodzi czytelnicy otrzymali nagrody w postaci dyplomu, przypinki i zakładki.
Laureatom gratulujemy!!!!
Wszystkim, którzy jeszcze nie skorzystali przypominamy, że biblioteka bierze udział w kolejnej edycji kampanii czytelniczej „Mała Książka – Wielki Człowiek”, a więc wyprawki dla najmłodszych w dalszym ciągu czekają.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej biblioteki, aby rozpocząć zabawę z książką!