„Schowane zakładki” – I etap konkursu zakończony

Zakończył się pierwszy etap trwającego od maja konkursu „Schowane zakładki”. Akcja ma na celu promocję i popularyzację czytelnictwa oraz zachęcenie mieszkańców do czytania i odwiedzania naszej biblioteki.

Czytelnicy, którzy odnaleźli co najmniej 8 zakładek w wypożyczonych przez siebie książkach i zgłosili się w terminie od 13 do 18 września do Czytelni dla Dorosłych, otrzymali od nas pakiet nagród rzeczowych.
Dziękujemy za udział w konkursie, a wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Przypominamy, że wraz z zakończeniem I etapu, rozpoczął się II etap konkursu, który potrwa do 10 grudnia br. Zachęcamy do wypożyczania jak największej liczby książek i szukania ukrytych w nich zakładek.

Laureaci konkursu:
1. Maria Łapińska