Dary od Instytutu Papieża Jana Pawła II

Jest nam bardzo miło poinformować, że nasza biblioteka otrzymała w darze zestaw publikacji edukacyjnych od Instytutu Papieża Jana Pawła II.

Mieliśmy przyjemność współpracować z Instytutem podczas wystawy poświęconej Stefanowi Kardynałowi Wyszyńskiemu i była to dla nas duża niespodzianka.

W przesyłce znalazły się: podręczniki z gotowymi scenariuszami do pracy z uczniami pt. “Wychowanie do wartości” – również w wersji elektronicznej, Zeszyty o Bożej Opatrzności poświęcone starszemu pokoleniu oraz książka “Obrona Wolności Narodu księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Polski w 100. rocznicę odzyskania niepodległości 1918-2018”.

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy składa serdeczne podziękowania Panu Dyrektorowi Instytutu ks. Zdzisławowi Struzikowi.

Mamy nadzieję, że otrzymane materiały będą służyć wychowaniu i pomogą w edukacji młodego pokolenia.