Spotkanie bibliotekarzy w Supraślu

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Supraślu 8 grudnia odbyło się spotkanie ph. „Zatrzymajmy czas – powróćmy do wspomnień płynących z głębi serca”. Program wydarzenia obejmował prelekcje oraz zwiedzanie Supraśla. Podczas imprezy miały miejsce miłe dla nas akcenty. Zespół Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Łapy otrzymał podziękowanie za działalność na rzecz środowiska lokalnego, popularyzację czytelnictwa oraz współpracę z Biblioteką Publiczną Powiatu Białostockiego. Indywidualne wyróżnienie odebrała również nasza koleżanka Marta Mierzwińska pracująca w Czytelni dla Dorosłych – za innowacyjność, wysoką jakość realizowanych zadań merytorycznych oraz współpracę z Biblioteką Publiczną Powiatu Białostockiego i ze Stowarzyszeniem Bibliotekarzy Polskich Okregu Białostockiego. Spotkanie w Supraślu stało się także okazją do złożenia podziękowań i uroczystego pożegnania kończącej pracę zawodową i odchodzącej na emeryturę Kierownik Biblioteki Publicznej Powiatu Białostockiego Pani Małgorzaty Rokickiej-Szymańskiej.

Organizatorami przedsięwzięcia była Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku (Biblioteka Publiczna Powiatu Białostockiego) wspólnie z Centrum Kultury i Rekreacji Biblioteką Publiczną w Supraślu oraz Starostwo Powiatowe w Białymstoku.