Podziękowanie dla Pana Sławomira Jana Maciejewskiego, Radnego Rady Miejskiej w Łapach

Niezwykle miło nam poinformować, że biblioteka otrzymała w darze od radnego Rady Miejskiej w Łapach Pana Sławomira Jana Maciejewskiego publikację pt. “Świadek ewangelicznej dobroci” będącą zapisem wspomnień o Księdzu Biskupie Stanisławie Stefanku TChr – biskupie łomżyńskim w latach 1996-2011.

Książka zawiera wspomnienia ludzi różnych zawodów i powołań, m.in.: osób duchownych, sióstr zakonnych, pracowników naukowych, polityków, współpracowników oraz członków rodziny Księdza Biskupa.

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy składa serdeczne podziękowanie Darczyńcy.

Otrzymana książka wzbogaci biblioteczne zbiory i z pewnością służyć będzie naszym Czytelnikom przez długie lata.