Wyprawki Czytelnicze dla przedszkolaków!

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy od kilku lat bierze czynny udział w akcji „Mała książka, wielki człowiek”. W związku z tym miło nam poinformować, że dotarły do nas kolejne wyprawki : książki, karty, plakaty, naklejki, zakładki oraz Certyfikat potwierdzający uczestnictwo w tym przedsięwzięciu.
 Każde dziecko w wieku przedszkolnym, które odwiedzi i zapisze się do Oddziału dla Dzieci, otrzyma nieodpłatnie Wyprawkę Czytelniczą oraz Kartę Małego Czytelnika.
 Każda wizyta przedszkolaka w bibliotece, która będzie zakończona wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, zostanie nagrodzona naklejką, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany imiennym dyplomem i niespodziankami.Wizyty w bibliotece uczą dziecko nie tylko samodzielności, podejmowania własnych wyborów ale i odpowiedzialności za wypożyczoną książkę.
„Kto czyta, żyje podwójnie, jak mawiał Umberto Eco”!
Zapraszamy do zapisów !!!