“Od pisarza do czytelnika” – lekcja biblioteczna

31 stycznia naszą bibliotekę odwiedziły dzieci ze Świetlicy Socjoterapeutycznej „Świat w kolorach” w Łapach. Wspólnie odbyliśmy podróż pod hasłem “Od pisarza do czytelnika”. Uczniowie obejrzeli prezentację, z której dowiedzieli się, w jaki sposób powstaje książka. Następnie uczestnicy podzieleni na grupy ułożyli w odpowiedniej kolejności elementy opisujące drogę jaką przemierza książka od momentu powstania do rąk czytelnika. W trakcie lekcji bibliotecznej dzieci zapoznały się z naszą stroną internetową i profilem biblioteki na Facebooku. Wśród innych atrakcji nie zabrakło również rozwiązywania krzyżówki.
Ponadto wszyscy uczestnicy mieli możliwość zwiedzenia biblioteki i obejrzenia naszych zbiorów.
Dziękujemy za miłe spotkanie!

Układanka
Zwiedzanie Czytelni dla Dorosłych