Konkurs recytatorski “Czy znasz bajki Aleksandra Fredry?” w Filii Bibliotecznej w Płonce Kościelnej

W dniu 12 maja 2023 r. w czasie trwającego Tygodnia Bibliotek Filia Biblioteczna w Płonce Kościelnej przeprowadziła konkurs recytatorski pod hasłem: “Czy znasz bajki Aleksandra Fredry?”. W konkursie wzięło udział 18 uczniów z klas I – III ze Szkoły Podstawowej w Płonce Kościelnej. Trzy pierwsze miejsca zajęły kolejno: Amelia Łapińska z klasy III, Aleksandra Płońska z klasy II i Maria Oljasz z klasy III. Zwyciężczynie zostały nagrodzone dyplomami oraz nagrodami rzeczowymi. Pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody pocieszenia.
Filia Biblioteczna w Płonce Kościelnej gratuluje Laureatkom i zachęca do brania udziału w kolejnych konkursach  organizowanych i propagowanych przez bibliotekę.

Dekoracja związana z konkursem
Jury konkursowe
Zgromadzona widownia
Wręczenie dyplomów i nagród Laureatom konkursu