Relacja ze spotkania autorskiego z Celiną Mioduszewską w Filii Bibliotecznej w Uhowie

21 września bieżącego roku w czytelni w Uhowie mieliśmy przyjemność gościć niezwykle ciepłą, sympatyczną i utalentowaną powieściopisarkę, a zarazem poetkę – Panią Celinę Mioduszewską . Autorka z prawdziwą pasją opowiedziała nam o swojej twórczości, o procesie wydawniczym i o planach na przyszłość. Zdradziła nam również co nieco na temat głównej bohaterki swojej najnowszej powieści, która jest już zredagowana i niedługo ukaże się na rynku. Mogliśmy usłyszeć także wybrane wiersze autorki w jej interpretacji, czym zdecydowanie zachęciła nas do lektury pozostałych utworów. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze, Pani Celina chętnie i z humorem odpowiadała na pytania prowadzącej oraz zgromadzonych gości. Na koniec wywiązała się jeszcze ożywiona dyskusja na temat kondycji polskiego szkolnictwa, ponieważ autorka jest z zawodu nauczycielką języka polskiego.
Mamy nadzieję, że jeszcze się kiedyś spotkamy, a tymczasem z niecierpliwością czekamy na nową powieść Pani Celiny, która na pewno znajdzie się na półkach naszej biblioteki.

Spotkanie z Celiną Mioduszewską
Goście podczas spotkania
Autorka czyta swoje wiersze
Uczestnicy spotkania z autorką