Spotkanie autorskie z Panią Celiną Mioduszewską w Filii Bibliotecznej w Płonce Kościelnej

W dniu 24.11.2023 r. w Filii Bibliotecznej w Płonce Kościelnej miało miejsce spotkanie autorskie z Panią Celiną Mioduszewską. Pisarka promowała swoją najnowszą powieść, której główną bohaterką jest Stefania Karpowicz, fundatorka i założycielka Szkoły Rolniczej w Krzyżewie. W wydarzeniu wzięli udział uczniowie klas VII i VIII wraz z wychowawcami, zainteresowani czytelnicy oraz zaproszeni goście. W czasie trwania spotkania uczestnicy mogli m.in. poznać różne ciekawe fakty z życia głównej bohaterki powieści. Całokształt wydarzenia sprawił, że było to bardzo interesujące spotkanie, które na pewno pozostanie na długo w pamięci.

Po ukazaniu się powieści księgozbiór biblioteki na pewno wzbogaci się o tę perełkę.

Skupieni słuchacze spotkania
Powitanie pisarki