Moja biblioteka: przestrzeń wiedzy i rozmowy o Unii Europejskiej

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy zakwalifikowała się jako jedna z 12 na 64 zgłaszające się biblioteki z całej Polski, do projekt pt. „Moja Biblioteka: przestrzeń wiedzy i rozmowy o Unii Europejskiej”. 📜
W dniach 29 lutego – 1 marca odbyło się szkolenie w Bibliotece Publicznej m.st. Warszawa, którą mogliśmy przy okazji zwiedzić.
Przedstawiciele z 12 bibliotek w ramach projektu spotkali się m.in. z Bartłomiejem Balcerzykiem, p.o. dyrektora Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce, z Panem Janem Truszczyńskim, z polskim dyplomatą, byłym wiceministrem spraw zagranicznych i byłym ambasadorem RP przy Unii Europejskiej, a także z Panem Witoldem Naturskim, dyrektorem Biura Parlamentu Europejskiego w Polsce.
O działaniach naszej Biblioteki w ramach tego projektu, będziemy niedługo Państwa informować na naszej stronie.
szkolenie w ramach projektu Fundacji Civis Polonus i Komisji Europejskiej