Występ artystyczny studentów UTW w Książnicy Podlaskiej

Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Łapach 21 czerwca wystąpili w Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku na wydarzeniu pod hasłem „Srebrny dobrostan” stanowiącym część cyklu “Psychologia na usługach literatury”, na który Książnica Podlaska pozyskała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego w ramach programu Partnerstwo dla książki.

W programie spotkania znalazły się krótkie występy zespołów artystycznych zrzeszających seniorów. Wzięli w nich udział członkowie sekcji muzycznej UTW “Śpiewamy razem”, którzy zaprezentowali swój kunszt artystyczny przy akompaniamencie akordeonu. Panie z uśmiechem i entuzjazmem zaśpiewały trzy piosenki ze swojego repertuaru, świetnie się przy tym bawiąc. Występ bardzo podobał się publiczności, która nagrodziła wykonawców gromkimi brawami.

Zarząd UTW w Łapach

Członkowie sekcji muzycznej UTW