Spotkanie z Panią Anną Wojciula właścicielką firmy Studio Odnowy Biologicznej „BODY ACTIVE

Dnia 25.09.2007 na zaproszenia Małego Inkubatora Przedsiębiorczości w Bibliotece Publicznej odbyło się kolejne spotkanie młodzieży z przedsiębiorcą w ramach „Lekcji z przedsiębiorczości”. Gościem spotkania była Pani Anna Wojciula właścicielka firmy Studio Odnowy Biologicznej „Body Active”. Tym razem uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego mieli okazję dowiedzieć się co jest potrzebne do założenia i funkcjonowania takiej firmy. Pani Ania zachęcała młodzież do zdobywania wiedzy, którą później można będzie wykorzystać w prowadzeniu własnej działalności.