Spotkanie z Panem Wojciechem Pilawskim, właścicielem firmy „Kompleksowe usługi weterynaryjne Wojciech Pilawski”

Dnia 18.10 2007 r. o godz. 12:15 Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łapy zorganizowała spotkanie z Panem Wojciechem Pilawskim właścicielem firmy „Kompleksowe Usługi Weterynaryjne Wojciech Pilawski”. Było to kolejne spotkanie ph. „Lekcje z przedsiębiorczości” przygotowane przez Mały Inkubator Przedsiębiorczości i Punkt Informacji Biznesowej. Celem naszych spotkań jest zaznajomienie młodzieży z trudnościami związanymi z załatwieniem spraw urzędowych niezbędnych przy rejestrowaniu własnej firmy.Pan Wojciech Pilawski z zawodu dr nauk weterynaryjnych, przedstawił młodzieży kolejne kroki, jakie musiał podjąć, aby rozpocząć prowadzenie swojej działalności gospodarczej, ponadto podkreślał w swojej rozmowie jak ważne znacznie ma reklama na rynku, aby dotrzeć do szerszego grona klientów. Przedstawił wszystkim obecnym możliwość pozyskania środków finansowych i dotacji z Unii Europejskiej na prowadzenie własnej działalności.Wszyscy z zainteresowaniem wysłuchali ciekawych rozwiązań prowadzących rozwoju własnego biznesu.