Spotkanie z Andrzejem Siekluckim właścicielem placówki Partnerskiej Banku BPH

Dnia 15.11.2007 r. w Bibliotece Publicznej Miasto i Gminy Łapy odbyło się kolejne spotkanie ph. „Lekcje z Przedsiębiorczości”. Tym razem gościem Małego Inkubatora Przedsiębiorczości i Punkty Informacji Biznesowej był Pan Andrzej Sieklucki właściciel Placówki Partnerskiej Banku BPH w Łapach, który z działalności prowadzonej przez siei placówki.Pan Andrzej Sieklucki wprowadził obecnych na arkana bankowości, przedstawił ofertę Banku BPH.

Dnia 15.11.2007 r. w Bibliotece Publicznej Miasto i Gminy Łapy odbyło się kolejne spotkanie ph. „Lekcje z Przedsiębiorczości”. Tym razem gościem Małego Inkubatora Przedsiębiorczości i Punkty Informacji Biznesowej był Pan Andrzej Sieklucki właściciel Placówki Partnerskiej Banku BPH w Łapach, który z działalności prowadzonej przez siei placówki.Pan Andrzej Sieklucki wprowadził obecnych na arkana bankowości, przedstawił ofertę Banku BPH koncentrując się głównie na kontach bankowych Sezm oraz na rodzajach kredytów skierowanych do osób fizycznych. Opowiedział także o sposobach inwestowania wolnych środków pieniężnych. Nie zabrakło oczywiście zagadnień związanych z możliwością pozyskania kredytów zarówno przez osoby rozpoczynające działalność gospodarczą, jak i przez przedsiębiorców istniejących już na rynku.Młodzież, która przyszła na spotkanie czynnie uczestniczyła, zadając Panu Andrzejowi Siekulckiemu interesujące pytania z dziedziny bankowości.