Spotkanie z Panem Markiem Gołko przedstawicielem firmy Orange

W dniu 07.05.2008 r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Lekcje z przedsiębiorczości” zorganizowane przez Mały Inkubator Przedsiębiorczości i Punkt Informacji Biznesu.Gościem spotkania był Pan Marek Gołko przedstawiciel firmy Orange. W spotkaniu uczestniczyła młodzież z I LO w Łapach. Podczas swego wystąpienia zapoznał on uczniów z historią i działaniem firmy Orange. Pan Marek Gołko z dużym zaangażowaniem opowiedział uczestnikom o możliwościach zatrudnienia w firmie. Najciekawszym tematem do dyskusji były oferty, jakie proponuje salon. Ciekawym przerywnikiem w spotkaniu było nagradzanie młodzieży drobnymi gadżetami za poprawne odpowiedzi na zadawane pytania.Całe spotkanie odbyło się w miłej i sympatycznej atmosferze a młodzież z zainteresowaniem wysłuchała ciekawych informacji.