“Spotkania z literaturą”

13.11.2008 r. w sali Domu Kultury w Łapach nasza Biblioteka zorganizowała kolejne spotkanie autorskie z cyklu „Spotkania z literaturą” z Bratem Cherubinem Zółotkowskim połączone z promocją książki pt. „Fragmenty historii Podlasia 1939-1989”. Książka opisuje wydarzenia z czasów II wojny światowej na terenie Podlasia. Oparte są one na autentycznych faktach, opowiadanych przez naocznych świadków tamtych zdarzeń. Pracę pisarską Brat Cherubin rozpoczął w 1997 roku.

13.11.2008 r. w sali Domu Kultury w Łapach nasza Biblioteka zorganizowała kolejne spotkanie autorskie z cyklu „Spotkania z literaturą” z zakonnikiem Bratem Cherubinem Złotkowskim połączone z promocją książki pt. „Fragmenty historii Podlasia 1939-1989”. Książka opisuje wydarzenia z czasów II wojny światowej na terenie Podlasia. Oparte są one na autentycznych faktach, opowiadanych przez naocznych świadków tamtych zdarzeń. Pracę pisarską Brat Cherubin rozpoczął w 1997 roku. Spod pióra autora wyszły publikacje: „Pamiętnik ministranta”, „Ballada o biedaczynie św. Franciszku z Asyżu”, „Poczekajka”, „Kapucyni XX wieku; prowincja warszawska”, „Zwyczaje wsi Podlasia w połowie XX wieku”. Spotkanie przebiegło w miłej i pogodnej atmosferze. Na zakończenie można było kupić książkę z autografem i dedykacją od autora.