60-lecie Biblioteki Publicznej

W miniony piątek w gościnnych progach Domu Kultury świętowano 60 rocznicę istnienia Biblioteki Publicznej. Uroczystość zgromadziła liczne grono przyjaciół Biblioteki, oprócz zaproszonych gości byłych i obecnych pracowników placówki, licznie przybyli też zwykli czytelnicy. W czasie obchodów dyrektor biblioteki, Józefa Bajda, w ciekawy sposób przedstawiła barwną historię biblioteki w Łapach. W dalszej części uroczystości uhonorowano szanowną jubilatkę szeregiem nagród. Również Biblioteka doceniła skromnymi podarkami, zasłużonych pracowników i dobroczyńców placówki. Uroczystość zakończyło przedstawienie teatralne.