Spotkanie z Panią Małgorzatą Perkowską właścicielką Gabinetu Kosmetycznego „Zdrowie i Uroda”

Dnia 08.10.2009 r. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Łapy została przeprowadzona „Lekcje z przedsiębiorczości” z Panią Małgorzatą Perkowską właścicielką Gabinetu Kosmetycznego „Zdrowie i Uroda”. Uczestnikami spotkania była młodzież z I Liceum Ogólnokształcącego w Łapach z opiekunem. Zaproszony gość zapoznał młodzież z pracą i zasadami prowadzenia gabinetu kosmetycznego. Wykonuje ona całą gamę usług i zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, bazując na najlepszych produktach renomowanych firm. Lekcja przebiegła w miłej i sympatycznej atmosferze, a obecna na niej młodzież z dużym zainteresowaniem wysłuchała informacji mówiącej o pielęgnacji skóry i przeprowadzanych zabiegach kosmetycznych niezbędnych do utrzymania atrakcyjnego wyglądu.