UNIWERSYTET III WIEKU zaproszenie

„…Trzeci wiek, stanowi przedłużenie życia, a życie to Dar Boży…” te słowa papieża Jana Pawła II były inspiracją, aby wyjść naprzeciw potrzebom ludzi w starszym wieku. Dlatego też Biblioteka Publiczna w Łapach oraz tworzący się Uniwersytet Trzeciego Wieku zapraszają osoby chętne do podjęcia ustawicznego kształcenia, aktywnego rozwoju i godnego życia. Poprawa jakości życia ludzi starszych zależy od was samych, dlatego też postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom łapskich seniorów i prosimy o niezwłoczne zgłaszanie się wszystkich chętnych do Biblioteki przy ul. Nowy Rynek 15 w godzinach od 1000 do 1500 każdego dnia tygodnia w celu uzyskania bliższych informacji.

Osoby, które zadeklarowały swoje uczestnictwo prosimy o uregulowanie należnych opłat (do dnia 23.10.2009 r.) i zapisywanie się do powstałych sekcji.

Jesienią życia też można być aktywnym.